Willa 2 pokoi 120 m² Kerobokan Kelod, Indonezja

Kerobokan Kelod, Indonezja
$147,000
$1,225/m²
;
Data aktualizacji: 9.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Rzadki nowoczesny apartament w samym sercu korytarza turystycznego Canggu, oferujący widok na ocean i zachód słońca - funkcja prawie niemożliwe do znalezienia w tym punkcie cenowym. Ukończone w 2023 r., w pełni umeblowane i przynoszące wyjątkowo silne zyski netto, jest to inwestycja pasywna pod klucz z apelem najemcy premii.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?