Willa 2 pokoi 148 m² Pererenan, Indonezja

Pererenan, Indonezja
$282,844
$1,911/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    148 m²

Opis

Położony zaledwie 500 metrów od plaży wyłącznej okolicy Pantai Lima, Pererenan, ten boutique development offive 2-sypialnia, 2-łazienkowe wille oferuje rzadką mieszankę życia na wybrzeżu i nowoczesny design. Cena 280.000 USD, każda willa jest sprzedawana na 23- rok leaseholdwith 10- rok gwarantowanego przedłużenia, i jest planowana do zakończenia wQ4 2025. Zaprojektowane dla stylu życia i inwestycji, każda willa cechy: - Dwa przestronne ensuite subsideoms- Jasny open- plan życia i jadalni przestrzenia- Prywatny basen i tropikalne krajobrazy - Ocean widoki z tarasu na dachu z Just 5 wille dostępne w tej doskonałej lokalizacji Pererenan, a tylko krótki spacer do plaży, kawiarnie i sklepy, jest to fantastyczna okazja do posiadania nieruchomości przybrzeżnej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bali. Zapytajcie teraz, czy zabezpieczyć waszą jednostkę, zanim znikną.