Mieszkanie 4 pokoi 90 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$425,773
$4,731/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Perucka, 248272482 7
  • Metro
    I.P. Pavlova (~ 900 m)
  • Metro
    Náměstí Míru (~ 800 m)
  • Metro
    Vyšehrad (~ 900 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,731/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Jeden z ostatnich pustych mieszkań w nowo zakończonym projekcie, White Wall unit o układzie 3 + kk o łącznej powierzchni 90,4 m ² z prywatną działką dachu z widokiem na miasto 16.2 m ², w tym piwnica 2,6 m ² i miejsce parkingowe 12,5 m ², który znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w Vinohrady w pobliżu parku GRÉBOVKA. Apartament jest wyposażony w wysokiej jakości podłogi i sprzęt sanitarny. Posiada również przygotowanie do kuchni. W mieszkaniu znajduje się piwnica. Dom posiada również recepcję, fitness i pranie. To bardzo dobra szansa inwestycyjna.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?