Mieszkanie 5 pokojów 96 m² okres Brno mesto, Czechy

Czechy, okres Brno mesto, Brno
$441,080
$4,595/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Vomackova, 194 44194

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,595/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

mieszkanie 4 + kk 96m2 na 4 piętrze Możesz zaparkować w domu bez żadnych problemów, nawet wieczorem. Cała lokalizacja jest doskonale dostępna dla centrum w obu kierunkach i w godzinach szczytu. Rowery i sprzęt sportowy można przechowywać w dużej bezpiecznej piwnicy Mieszkanie ma dwa balkony

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?