Mieszkanie 2 pokoi 35 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$189,629
$5,418/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Holeckova, 2172 28217228
  • Metro
    Anděl (~ 900 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,418/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Opis

mieszkanie 1 + kk 35m2 w ceglanym domu na 4 piętrze Jasne mieszkanie na poddaszu o orientacji północno-zachodniej znajduje się na 4 piętrze ceglanego domu bez windy. Mieszkanie i dom po przebudowie: nowe pionu, plastikowe okna, prąd i gaz, izolowana fasada, nowe drzwi wejściowe. 3 minuty od przystanku tramwajowego & # 8230; I # 8230;.. byt 1 + kk 35m2 i # 8212; cihlová stavba Světlý podkrovní byt s orientací na severozápad se nachází ve 4. patře činžovního domu bez výtahu. Byt i dům jsou po rekonstrukci: nové stoupačky, odpady, plastová okna, rozvody elektřiny i plynu, zateplená fasáda, nové vstupní dveře. 3 min od tramvajové zastávky Holečkova, Praha 5 & # 8212; Smíchov

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć