Mieszkanie 4 pokoi 83 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$446,115
$5,375/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Pocernicka, 708 60 Lidl

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,375/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²

Opis

nowy budynek w Malešicach, w popularnej lokalizacji, ściśle skomunikowanej z nowo wybudowanym centrum Malešic, z wygodną bliskością centrum miasta i wszystkich udogodnień miejskich Mieszkanie 3+kk o powierzchni 82,5 m2 z tarasem o powierzchni 8 m2, 2x miejscem garażowym i piwnicą w nowym budynku inwestycji z 2015 roku zlokalizowane jest na ostatnim 8 piętrze. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w podziemiach budynku. Do nieruchomości przynależy komórka piwniczna o powierzchni 8 m2 oraz dwa miejsca parkingowe.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?