Mieszkanie 148 m² Sestajovice, Czechy

Sestajovice, Czechy, okres Praha vychod
$700,418
$4,733/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    K Remizkum, 629

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,733/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    148 m²

Opis

sprzedaż domu rodzinnego 5+kk, 148m2 + podwójny garaż Dom stoi na działce o powierzchni 882 m², o powierzchni zabudowanej 153 m². oraz ogród o powierzchni 728 m². Z parteru okna francuskie wychodzą na taras i bezpośrednio do ogrodu. Działka jest zadbana, przed domem znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe, a za domem równy ogród z dojrzałymi drzewami.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?