Appartement 5 chambres 220 m² Municipality of Kifisia, Grèce

Grèce, Municipality of Kifisia
$294,951
$1,341/m²
;
Dernière actualisation: 08/09/2022

Prix ​​par m²
    $1,341/m²
  • Sol
    Sol
    3
  • Pièces
    Pièces
    5
  • Chambres
    Chambres
    4
  • Salles de bains
    Salles de bains
    2
  • Superficie totale
    Superficie totale
    220 m²
  • Surface habitable
    Surface habitable
    220 m²

Paramètres du bâtiment

  • L'année de construction
    L'année de construction
    1990
  • Nombre d'étages
    Nombre d'étages
    5

Description

αρχοντικo διαμe ρισμα 220 τ μ., 3 - ου ορo φου, κατασκ&epson;υor 1971, 4 υ/δ, το 1 μαστ&epson;ρ, σαλo νι - τραπ&epson;ζαρια, αν&epson;ξa ρτητη κουζi να , 3 μπανια, 1 γραφ&epson;ιο, β&epson;στιa ριο, διa δρομος μ&epson;γa λος μ&epson; ντουλapi;&epson;ς , στα 2 υ/δ και στο γραφ&epson;i ο ξy λινα δapi;&epson;δα στους υπολοιπους χo ρους πλακa κια, β&epson;ρaντ&epson;ς μπρος πi σω, προσo ψ&epson;ως, ντουλapi;&epson;ς &epson;ντοιχιζo μ&epson;ν&epson;ς, μπροστa σ&epson; πa ρκο και μ&epson; απ&epson;ριo ριστη θe α, πi σω απthe τη βi λα καζοy λη