Willa 4 pokoi 341 m² Krabi, Tajlandia

Tajlandia
$302,660
$888/m²
;
Data aktualizacji: 24.05.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    341 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    412 m²

Opis

Przestronna willa z basenem w Krabi tylko dla 9,9 miliona bahtów!

Nowoczesna 3-sypialna willa z prywatnym basenem znajduje się w jednym z najpopularniejszych miejsc w Krabi - Ao Nang. Jest to idealna opcja dla tych, którzy szukają przestronnego domu w spokojnym środowisku blisko przyrody i tropikalnych krajobrazów.