Mieszkanie 2 pokoi 60 m² La Mata, Hiszpania

Torrevieja, La Mata, Hiszpania
$166,836
$2,781/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $2,781/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Schowek

Opis

Ten atrakcyjny apartament znajduje się w La Mata, jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów przybrzeżnych Torrevieja, zaledwie 150 metrów od Morza Śródziemnego. To sprawia, że jest to doskonała okazja inwestycyjna z silnym popytem na wynajem przez cały rok. Dom ma 60 m2 powierzchni budynku (55 m2 powierzchni mieszkalnej) i ma dwie przestronne sypialnie, z praktycznym układem, który jest idealny do wypoczynku lub długoterminowego wynajmu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, został niedawno odnowiony i jest sprzedawane pół-umeblowane, co pozwala na bezpośredni wynajem z minimalną dodatkową inwestycją. Prywatny taras 5 m2, z widokiem na zachód, oferuje otwarte widoki i popołudniowe słońce. Lokalizacja w pobliżu plaży, w połączeniu z odległości spaceru od restauracji, supermarketów, transportu publicznego, obiektów medycznych i rekreacyjnych, zapewnia wysoki poziom obłożenia i doskonałe czynsze. La Mata jest utrwalonym i popularnym regionem wśród międzynarodowych najemców, co czyni tę nieruchomość stabilną i rentowną inwestycją na Costa Blanca. Inteligentna nadmorska inwestycja w nieruchomości z bezpośrednim potencjałem wynajmu.