Appartement 1 chambre 67 m², Monténégro

$161,639
T.V.A.
$2,413/m²
;
In CRM: 84230
Identifiant de l'annonce sur le site internet ou dans le CRM de l'entreprise
Dernière actualisation: 21/05/2026

Emplacement

Caractéristiques de la propriété

Paramètres de l'appartement

  • Prix ​​par m²
    Prix ​​par m²
    $2,413/m²
  • Pièces
    Pièces
    1
  • Chambres
    Chambres
    3
  • Salles de bains
    Salles de bains
    1
  • Superficie totale
    Superficie totale
    67 m²

Description

Ekskluzivan trosoban stan od 67 m2 u srcu Podgorice. Cijena: 139.000 €. Potpuno namješten, ovaj stan predstavlja rijetkost na tržištu, kombinujući udobnost i privatnost. Izgrațen je od debelih zidova riječnog kamena, što obezbjeшuje odličnu zvučnu izolaciju, prirodnu svježinu ljeti bez potrebe za klimom i toplinu zimi, bez vlage i buшi. Odlična centralna lokacija omogućava pješački pristup svim sadržajima: škola i vrtić (2 min), šetalište uz rijeku Ribniciu (5 min), brdo Gorica (800 m), kao i prodavnice, banke i institucije u neposrednoj blizini. Stan se nalazi na 4. spratus i pruza puno prirodne svjetlosti, svjež vazduh i predivan pogled na planine, izlaske i zalaske sunca. Nema komšija iznad, što dodatno doprinosi miru i privatnosti. Funkcionan raspored uključuje prostran dnevni boravak , kupatilo sa kadom i prozorom. Stan posjeduje klima ureшaj kao i javni parking u dvorištu zgrade.