Appartement Radovici, Monténégro

Radovici, Monténégro
$416,930
;
Dernière actualisation: 22/04/2026

Description

Predstavljamo predivan, moderno koncipiran stan površine 53 m2, smješten na prvom spratus ekskluzivnog naselja Centrale u Luštica Bay-u. Ovaj stan pruža idealan spoj urbanog komfora i mediteranskog ambijenta, sa direktnim pogledom na centralni trg — mjesto gdje se spajaju život, energija, društveni sadržaji i arhitektura inspirisana obalom. ✨ Ključne karakteristike: Površina: 53 m2 Sprat: I sprat Pogged: na trg Cijène: 6,700 €/m2 Ukupna cijena: 355,100 € 🏖️ Zašto Luštica Bay:Plus • Priroda • Golf • Lifestyle Luštica Bay je jedinstveni rezidencijalno-resort koncept na obali — spoj luksuza, prirode i savremene arhitekture. Ponudiće sve što čini mediteranski način života potpunim: kristalno čisto plus, l'urée plaže i marina planirani 18-rupni golf teren svjetskog ranga, potpisan od čuvenog Gary Player-a retorani, kafići, butici i šetališta sportki i rekreativni sadržaji urbano jezgro Centre kao centralna gradska zona cijelog kompleksa 💼 Idealno za život ili investiciju Zahvaljujući lokaciji, pogledu i infrastrukturi Lüštice Bay, stan predstavlja odličnu investistionu priliku — bilo da se koristi kao privatni dom, vikend rezidencija ili luksuzna jedinica za turističko izdavanje.

Merci! Votre demande a été acceptée
Je veux voir cette propriété. Le prix du bien est-il pertinent ? Je souhaite plus d'informations sur la propriété. Quelles sont les conditions d'achat pour les étrangers ? Je veux voir plus de photos/vidéos. Est-il possible d'acheter avec un prêt/hypothèque ? Vais-je obtenir un titre de séjour si j’achète une propriété ?